Bývalá zemědělská usedlost ve Hvožďanech

Bývalá zemědělská usedlost z 19. století se nalézá na samotě v lokalitě Jaršova mlýna. V okolí jsou jen louky, pole, lesy a opodál další tři usedlosti. Nedaleko se stýkají hranice Jihočeského, Středočeského a Západočeského kraje.
Na pozemku o výměře 4132 m2 je bývalá obytná část zemědělské usedlosti, stodola a vedlejší stavba kolny s chlévy. Stavby jsou doplněny venkovními úpravami (oplocení, zpevněné plochy, venkovní gril, jezírko atd.), je zde studna a jímka na odpadní vody. Pozemek je zatravněn a osázen okrasnými a ovocnými porosty.
Stodola (zastavěná plocha cca 177 m2) a kolna (zastavěná plocha cca 60 m2) se nalézají v dobře udržovaném původním stavu, obytná část (zastavěná plocha cca 220 m2) byla v roce 2013 rekonstruována a opatřena přístavbou s vnitřním bazénem.
Ve zrekonstruované obytné části, která obsahuje přízemí a podkroví, je situován jeden byt doplněný přístavbou s vnitřním bazénem.
Je zavedena elektřina, voda ze studny na vlastním pozemku, odpadní vody jsou odváděny do žumpy. Vytápění je kombinované, podlahové s akumulací ze solárních panelů a s topidly na dřevo, doplněné elektrickým ohřevem.
Nemovitost je jako rodinný dům vhodná jak k trvalému bydlení, tak k rekreačnímu využití.
Ráda Vás na toto krásné místo doprovodím. Vaše realitní makléřka Andrea.

  • Kupní cena: 7.500.000,- Kč
  • Podlahová plocha: cca 417 m2
  • Plocha pozemku: 4132 m2

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte mne, poskytnu Vám bližší informace, případně se domluvíme na prohlídce.

Andrea Krchová
720 026 913
andrea.krchova@znark.cz