Rodinný dům v Dobříši 2

Vážení zájemci o bydlení v malebném prostředí Dobříše,
máme pro vás unikátní příležitost získat rodinný dům s bohatou historií a množstvím potenciálu pro vaše budoucí bydlení. Tento malebný dům, starý přes 90 let, nabízí pohodlný domov v klidné lokalitě s bohatou zelení a vzrostlými stromy.
Dům disponuje třemi pokoji plus kuchyní, koupelnou, samostatnou toaletou a místností s technickým zázemím v přízemí, což poskytuje komfortní bydlení pro rodinu. Díky rozlehlému pozemku a možnosti zřízení podkroví v půdním prostoru máte příležitost pro další rozšíření vašeho domova podle vašich představ. K domu přiléhá garáž a dílna.
Nemovitost se nachází na velkém pozemku, který je obklopen vzrostlými stromy a keři, poskytující soukromí a příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci. Pro milovníky venkovního života je zde dostatek prostoru pro zahradní posezení, květinové záhony či zahradní zábavu.
Dobříš je oblíbenou lokalitou pro své klidné prostředí a snadnou dostupnost do Prahy. Nachází se zde veškerá občanská vybavenost včetně škol, školek, obchodů a restaurací, což činí z této lokalitě ideální místo pro život rodin s dětmi i jednotlivců hledajících klidné bydlení s dobrou dostupností do města.
Tento historický dům nabízí nejen pohodlné bydlení, ale také možnost realizace vašich snů o vlastním domově. Nechte se okouzlit atmosférou této nemovitosti a přijďte se podívat na svůj budoucí domov.
Těšíme se na setkání s vámi!

  • Podlahová plocha: 135 m2
  • Plocha pozemku :  884 m2
  • Cena: 8.500.000,- Kč

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte mne, poskytnu Vám bližší informace, případně se domluvíme na prohlídce.

Klára Kopecká
731 219 729
klara.kopecka@znark.cz